Blog dooušek opět ožívá

Tento blog vznikl koncem roku 2004 jako můj poznámkovník o hudbě a o tom, co se zrovna odehrává v kapele Dooušek. Byla to doba, kdy youtube ještě neexistovalo, wikipedie si teprve hledala cestu a facebook nebo twitter  byly cizí slova. Chodil jsem do knihovny a půjčoval si knížky a cédéčka a hledal si svou muziku. Dnes je to pro usmání. Ale našel jsem si svoje a od té doby si jen rozšiřuji obzory.

V roce 2008 se kapela Dooušek rozpadla a následovala doba, kdy jsem se s tím potřeboval srovnat, muzika šla k ledu. Taky přišly sociální sítě a blogování živořilo. Takže i tento blog byl zcela mrtvý. Po   několika spam útocích na komentáře přišel o všechny staré komentáře, což mne mrzí a jejich autorům se omlouvám, leč obnovit je nemám z čeho.

Koncem roku jsem se rozhodl, že blog zase oživím, převedl jsem ho na wordress, doplnil jsem některé příspěvky, které jsem během posledních let publikoval na facebooku, otagoval jsem starší příspěvky a trochu uklidil. Když čtu co jsem psal před lety, mám chuť to smazat celé, ale neudělám to. Bylo to hledání, což je stejné i dnes a za pár let se budu smát i tomu co píšu dnes.

Připravil jsem pro vás nový přehled co se kde hraje podle kontinentu a státu. Můžete se tak se mnou podívat třeba do Brazílie nebo Zimbabwe.